Bone Eşarp Modelleri 2012

24 Mayıs 2012 admin 1 Yorum
Bu makale ve yazılar; biarastir.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Beslenme ve Diyet, Cilt Bakımı, Güzellik, Abiye Modelleri, Gelinlik Modelleri, Moda Bayan Elbiseleri, Tatil ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Bone Eşarp Modelleri 2012

Modelleri 2012

Son yıllarda tesettürlü bayanlar arasında trend haline gelen , birbirinden güzel renk ve modelleriyle tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilmeye başladı. Diğer eşarp modellerine göre oldukça dikkat çeken ve şık görünen  henüz tam olarak yaygınlaşamadı. Bone eşarp modellerinde kimi bayan güzelliği ve zarafeti ararken kimisi de pratik olması yönünü tercih ediyor. Ancak bu alanda yeni oluşturulacak modelleri, birçok tesettürlü bayanı  bu tercihe yönlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettürlü Gelinlik Osmanlı Modası başlıklı makalemizde kabarık tesettürlü nişanlık modelleri, ve Osmanlı modası gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: bone sera earphazır bone eşarphazır bone modelleribayan eşarp boneleribone tipi esarpeşarp bone modellerihazir bone


Benzer İçerikler

1 Yorum Mevcut

  1. gül diyor ki:

    selam….
    bu resimlerdeki hazir boneleri yurt disina yolluyormusunuz ?
    yani ben sparis versem postayla yollarmisiniz ??

  2. ALPER diyor ki:

    Ben aslında senin Ekonomi konusunda ki düşüncelerini de merak etmiştim.) Ekonomist yazıyor Profilinde.))

Bir Cevap YazınAbiye Modelleri - Gelinlik Modelleri - Moda Bayan Elbiseleri

image