Erkeğin Gönlünü Kazanmak İçin Ne Yapmalı

21 Mayıs 2012 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; biarastir.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Beslenme ve Diyet, Cilt Bakımı, Güzellik, Abiye Modelleri, Gelinlik Modelleri, Moda Bayan Elbiseleri, Tatil ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Erkeğin Gönlünü Kazanmak İçin Ne Yapmalı

Erkeğin Gönlünü Kazanmak İçin Ne Yapmalı

Erkeklerin doğaları gereğimidir bilinmez ama bayanlara göre bir ilişkiden daha az beklentileri olduğu kesindir. Bir erkeğin gönlünü kazanmak isterseniz, dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası üzerinde durmalısınız. İşte bir küçük püf noktaları:

- Doğrudan yargılama yerine anlayışlı olun. Erkeklerin en önem verdikleri hususların başında anlayışlı olma gelir. Huzurlu olmayı seven erkekler, kendilerine yakın olanlarında onlara bu hissi verecek şekilde davranmalarını isterler. Eğer anlayış göstermeyi fark ettirebilirseniz, hem erkeğinizin hem de kendi mutluluğunuz için bir ışık yakmış olursunuz.

- Sorunun değil, çözümün bir parçası olun. Erkekler, hayatlarındaki kadınların sorun çıkarmalarını ve problemli tipler olmalarından pek hoşlanmazlar. Bu nedenle en küçük nedenleri bile sorun haline getirmekten vazgeçin. Bunun yerine birşeyleri düzeltmek için çaba harcayın. Göreceksiniz herşey beklenmedik şekilde iyi olacak.

- Özgürlüğünü kısıtlamayın ama aba altından sopa göstermeyi de ihmal etmeyin. Erkekler her ne kadar bayanlara kısıtlayıcı telkinlerde bulunsalar da, aslında özgürlüklerinin kısıtlanmasından nefret eden tiplerdir. Özellikle sosyal hayatta gereksiz kıskançlıklar gereksiz sorunları da beraberinde getirebilir. Bu yüzden kartlarınızı dikkatli oynamalısınız.

- Aç ayı oynamaz deyimi biraz kaba da kaçsa cuk oturan bir cümledi bu konu için. Erkeklerin kalbine giden yolu bulmak için midesine katlanmak durumundasınız. Eğer mutfakta iyiyseniz emin olun birçok konu sizin için dert bile değildir. Erkeği mutlu etmek için güzel yemek ve tatlılar kadar güzel başka bir yol yoktur. Birazda romantizim ve mum ışığı erkeği tabiri caizse pilot yapmaya yetecektir. Tabi güzel bir gece sonu partisini unutmamak gerekir…

Erkekler aslında doğaları gereği biraz katı varlıklar olduğu için çoğunluğunda kısasa kısas mantığı vardır. Yani eğer size kızgınlarsa hatanızı kabul edene kadar mızmızlanabilirler. Ama bahsettiğimiz yöntemleri uygulamaya çoktan koymuşsanız, çoktan yolu yarılamışsınız demektir. Unutmadan birde türünün son örneği tipler vardır, onlar üzerinde bu yöntemler işe yaramayabilir. Nabza göre şerbet vermeyi bilin.

 

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Unutma Yolları başlıklı makalemizde Aşk ve İlişkiler, eski sevgiliyi aklından çıkarma ve eski sevgiliyi düşünmekten kurtulma hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: erkeklerin gnl nasl alnrerkeklerin gönlünü alma yollarıerkek sevgilinin gönlünü kazanmakkocanin gonlunu almanin yollarikocanin gonlunu alma yollarigençlerin gönlünü kazanmakerkeklerin gönlünü almakerkeklerin gonlunu almak icin ne yapmaligönlü nasıl alınır bir erkeğinkadın kocasını kazanmak ıcın ne yapmalı


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınAbiye Modelleri - Gelinlik Modelleri - Moda Bayan Elbiseleri

image