Özel Tasarım Eşarplar

6 Ocak 2012 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; biarastir.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Beslenme ve Diyet, Cilt Bakımı, Güzellik, Abiye Modelleri, Gelinlik Modelleri, Moda Bayan Elbiseleri, Tatil ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Düz renk eşarp yada şal bulmak hiç de zor değil. Ancak benim eşarbım farklı olsun diyenlerdenseniz, özel tasarım eşarplar tam size göre.Hazır özel tasarım eşarplar  son yıllarda hızla yaygınlaşan bir sektör haline geldi. Ülkemizde ilk kez Elif Kavakçı tarafından tasarlanan ve üretilen hazır başörtüsü ve  Couture koleksiyonu ile beğeninize sunuyoruz.  Bu eşarpların en büyük özelliği hem bir benzerinin bulunmaması hem de özgün tasarımları. Özel tasarım eşarpların avantajları oldukça fazla; Bu koleksiyondaki eşarplar nefes alabilir kumaşı ile tesettür giyimi tercih eden bayanlara gün boyunca rahat  ve prtaik bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu hazır özel tasarım eşarplar çok kolay giyilebiliyor ve bununla birlikte iğne kullanımına da son veriyor.  Yıkanabilir, solmaz, çekmez ve en güzeli de ütü istemez. Şapka, bere gibi aksesuarlarla rahatlıkla kullanılabilir. Eğer siz de ayrıcalıklı olmak istiyorsanız, özel tasarım eşarplar dikkatinizi çekebilir.


 

Bir önceki yazımız olan Yağlı Ciltlere Limon Maskesi başlıklı makalemizde Cilt Bakım, cilt bakımı ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: sidelya eşarp


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınAbiye Modelleri - Gelinlik Modelleri - Moda Bayan Elbiseleri

image