Photofunia Resim Efektleri

9 Mayıs 2012 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; biarastir.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Beslenme ve Diyet, Cilt Bakımı, Güzellik, Abiye Modelleri, Gelinlik Modelleri, Moda Bayan Elbiseleri, Tatil ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Sosyal medyada dikkat çekmek veya arkadaşlarınıza değişik resimlerinizi göstermek istiyorsanız Photofunia tam size göre bir site. Photofunia ile resimlerinize katacağınız birbirinden güzel efektler sayesinde artık dikkatler sizin resimlerinizin üstünde olacak. Birçok kişi resimlere efekt vermek için çeşitli siteler ararken siz bu yolun en iyi ve kolay olanını seçerek birkaç dakikada resimlerinize çeşitli efektler verebilirsiniz. verebileceğiniz bir site olan Photofunia sürekli olarak mevcut şablonlarına yenileri eklemekte ve böylece kullanıcıları sıkmadan yeni sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Birkaç adımda photofunia ile resimlerinize efekt verebilirsiniz. Bunun için ise sadece şu adımları izleyin:

Siteye girin ve “Choose File” ile efekt vereceğiniz resmi seçin,

Sondasında “Go” butonuna tıklayarak resimlerinizin efektli halini görebilirsiniz.

Efekt verdiğiniz resmi kayıt etmek için “Save” butonuna tıklayın veya resim üzerinde sağ tık yaparak resmi farklı kaydedin hepsi bu…

İşte photofunia ile yapılmış birkaç örnek…İyi çalışmalar…

Resimlerinize efekt vermek için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Hikayenin Özellikleri Nelerdir başlıklı makalemizde Eğitim, Hikaye ile romanın farkı ve hikaye nedir hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: resim efektleriresımlere efekt vermefotoğraf efektleri onlinePhotoFaceFun com – photofunia online fotoğraf efektleriphoto funia gelinlikedeğişik foto funya efekteleri


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınAbiye Modelleri - Gelinlik Modelleri - Moda Bayan Elbiseleri

image