Spor Öncesi Isınma Hareketleri Resimli

16 Nisan 2012 admin 1 Yorum
Bu makale ve yazılar; biarastir.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Beslenme ve Diyet, Cilt Bakımı, Güzellik, Abiye Modelleri, Gelinlik Modelleri, Moda Bayan Elbiseleri, Tatil ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Spor Öncesi Isınma Hareketleri Resimli

Spor Öncesi Isınma Hareketleri Resimli

Sağlığımız için spor yapmanın önemi tekrar tekrar anlatmanın gereğinin olmadığını hepimiz biliyoruz. Peki spor yapmadan önce ısınma hareketlerini mutlaka yapmanız gerekli mi? Bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Çünkü  yapılmadan başlanılan sporlarda daima risk faktörü yüksektir. Ayrıca ısınma hareketlerini yaparak spor öncesinde kendimize gerekli esneklikleri de kazandırmış oluruz.  Sonrasında yapılacak spor egzersizleri için vücut daha kolay adapte olacak ve daha rahat hareket edecektir. Bu kadar bilgilendirme yaptıktan sonra lafı fazla uzatmayalım ve hareketlere şöyle bir göz atalım…

Resimli ne buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca göbek fazlalığı olanlar ve karın kası geliştirmek isteyenler için gönde 8 dakikalık bir egzersizle yağlardan kurtulmak ve güzel karın kaslarına sahip olmak mümkün.

Isınma hareketleri videosunu izlemek için tıklayın…


Spor Öncesi Isınma Hareketleri ile Bilmeniz Gereken Püf Noktalar

Bir önceki yazımız olan Öksürük Hangi Hastalıkların Habercisi başlıklı makalemizde doğal olarak öksürük tedavisi, öksürüğe karşı ne yapmalı ve öksürüğe ne iyi gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: ısınma hareketlerispor hareketleribeden eğitimi ısınma hareketleriısınma hareketleri resimlispor yapmanın faydalarıısınma hareketleri nelerdirspor öncesi ısınma hareketleribeden egitimi hareketleriısınma hareketleri ve açıklamalarıfutbol ısınma hareketleri


Benzer İçerikler

1 Yorum Mevcut

  1. kayıtsız diyor ki:

    yaa niye açıklaması yok hepsi için ayrı lazımdı :/

Bir Cevap YazınAbiye Modelleri - Gelinlik Modelleri - Moda Bayan Elbiseleri

image